KONTAKT:
43-300 Bielsko-Biała, 
ul. Michałowicza 46/1, 
tel. kom. 0-668165215, 
e-mail: sekretariat@bssu.edu.pl
Archiwum wydarzeń 2009

"CMENTARZYSKA CODZIENNOŚCI" - FOTOGRAFIE KAROLINY MARZEC
19-12-2009

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej "Cmentarzyska Codzienności" Karoliny Marzec, który odbędzie się 20.12.2009 r. (niedziela) o godzinie 18:00 w Galerii "Spojrzenia Wybrane" w Domu Kultury w Lipniku, ul. Podgórna 29.
Autorka tych niezwykłych zdjęć jest wykładowcą fotografii w naszej szkole.
Wystawa potrwa do 16 stycznia 2010.
www.bssu.edu.pl5 GRUDNIA PREZENTACJA FILMU O CYGAŃSKIM LESIE
04-12-2009

Film autorstwa Leszka Buzderewicza (wykładowcy kierunku Fotografia w naszej szkole), Magdy Duszczyk i Jacka Zachary, dotyczący popularnego rejonu Bielska-Białej - Cygańskiego Lasu zostanie zaprezentowany w sobotę 5 grudnia w budynku dawnego Czerwonego Kapturka.
Będzie to w ramach konferencji której współorganizatorem jest Komitet Ochrony Cygańskiego Lasu. Początek o godz. 13:00.
www.bssu.edu.plNOWE FOTOGRAFIE SŁUCHACZY W GALERII TESCO
04-12-2009

Uprzejmie informujemy, że w Galerii TESCO w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej pojawiły się kolejne fotografie słuchaczy III semestru kierunku Fotografia użytkowa i artystyczna.
Jest to stałe miejsce ekspozycji ciekawych prac naszych młodych fotografów - odwiedzane codziennie przez tysiące klientów z których wielu z ciekawością przystaje przy naszej ekspozycji.
www.bssu.edu.plPLENER FOTOGRAFICZNY KLAS PIERWSZYCH - 25.10.2009
27-10-2009

Słuchacze pierwszego semestru Fotografii artystycznej i użytkowej uczestniczyli w pierwszym szkolnym plenerze fotograficznym. Grupa fotografów spędziła ciekawy i pracowity dzień na terenach Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się Wesołe Miasteczko oraz Śląski Ogród Zoologiczny.
Wkrótce w naszych Fotogaleriach opublikujemy efekty pleneru.
www.bssu.edu.plPLENER FOTOGRAFICZNY SEMESTRU III WE WROCŁAWIU
23-10-2009

W niedzielę 18 października słuchacze III semestru Fotografii artystycznej i użytkowej uczestniczyli w plenerze fotograficznym we Wrocławiu. W programie pleneru były m.in. sesje zdjęciowe we wnętrzach zabytkowego browaru.
Fotografie z pleneru już wkrótce w naszej "Fotogalerii z życia szkoły" a także w indywidualnych fotogaleriach naszych słuchaczy.
www.bssu.edu.plWYSTAWA FOTOGRAFII – Katarzyna Hebda, Joanna Klimczak
22-10-2009

„Dzieło jest tworem naszego ja, musimy stworzyć przede wszystkim samych siebie.”
(M. Kossakowska)
Wystawa młodych bielskich artystek, pracujących jako nauczyciele fotografii
w Beskidzkich Szkołach Sztuki Użytkowej w Bielsku-Białej. Wspólnie wystawiały się już w trakcie studiów w Raciborzu, brały udział w Rybnickim Festiwalu Fotografii
oraz wystawach towarzyszących imprezom kulturalnym tj. Juwenalia. To pierwsza wystawa dokumentująca dorobek artystyczny z zakresu fotografii ukazująca różnice artystek w obieraniu świata fotograficznego. „Tłok jest niepotrzebny” mówi nam nie tylko o wrażliwości na pustkę ale również zmęczeniem kulturą konsumpcyjną.
Próba z zetknięciem się milczenia ze wspomnieniami, opuszczonych budynków
w których jeszcze słychać echa będących tam ludzi. Z drugiej strony ostra forma przedmiotów, geometryzacja połączona z pustką tła i prostotą kształtów. Te dwa światy po raz pierwszy zostaną połączone na jednej wystawie dwóch różnych artystek które łączy pasja fotografowania. Inspiracje znajdują w codziennym hiperrealistycznym życiu, ale również w architekturze industrialnej i fascynacji purystyczną maszyną.
Wystawę można oglądać od 15 listopada do 12 grudnia 2009 w Galerii Spojrzeń
Wybranych w Domu Kultury Lipnik w Bielsku-Białej ul. Podgórna 29.FINISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFII SEMESTRU III
27-08-2009

4 września (piątek) o godz. 18:00 zapraszamy na finisaż wystawy fotografii studentów III semestru w "Galerii Spojrzenia Wybrane" w Miejskim Domu Kultury w Lipniku ul. Podgórna 29.
www.bssu.edu.plWYNIKI EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH OKE 2009
27-08-2009

Otrzymaliśmy właśnie wyniki zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie.
Biorąc pod uwagę wszystkie grupy zdających egzaminy w czerwcu br. nasi absolwenci uzyskali łącznie blisko 100% punktów. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
Szczegółową punktację można znaleźć w naszym serwisie Moodle e-learning w linku EGZAMIN OKE 2009. Dyplomy a także suplementy w wersji polskiej i angielskiej do odebrania w sekretariacie szkoły.

Podajemy jednocześnie terminy egzaminów OKE w roku szkolnym 2009/2010:
- sesja zimowa: 19-22 styczeń 2010 r.
Deklaracje przystąpienia do egzaminu należy złożyć na zajęciach wrześniowych.

- sesja letnia: 21-25 czerwiec 2010 r.
Deklaracje przystąpienia do egzaminu należy złożyć w grudniu br.WYSTAWA FOTOGRAFII SEMESTRU II
31-07-2009

Od dnia 31 lipca 2009 r. w Galerii Tesco przy ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej swoje prace prezentują słuchacze II semestru kierunku Fotografia artystyczna i użytkowa.
Serdecznie zapraszamy.
www.bssu.edu.plWYSTAWA PRAC SEMESTRU III FOTOGRAFII
13-07-2009

W okresie od 1 lipca do końca sierpnia w Galerii Spojrzenia Wybrane w Miejskim Domu Kultury w Lipniku ul. Podgórna 29 wystawiają swoje prace studenci III semestru kierunku Fotografia artystyczna i użytkowa Beskidzkich Szkół Sztuki Użytkowej.
Na uroczysty finisaż wystawy zaprosimy w odrębnej informacji.
www.bssu.edu.plKONFERENCJA FOTOGRAFICZNA WE WROCŁAWIU
13-07-2009

Miło nam poinformować że wykładowca fotografii naszej szkoły Joanna Klimaczak wzięła udział wygłaszając - również autorski referat - w konferencji: "Fotografia - od rejestracji do kreacji", która odbyła się 29 maja 2009 roku we Wrocławiu.
Organizatorem tej interesującej konferencji było Koło Naukowe Fotografii działające przy Instytucie Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego. Serdecznie gratulujemy uczestniczce!!
bssu.edu.plNOWE LAPTOPY DO SZKOLNYCH PRACOWNI FOTOGRAFICZNYCH BSSU
17-05-2009

Miło nam poinformować, że szkoła zakupiła nowe laptopy do pracowni fotografii cyfrowej. Ponadto na potrzeby obróbki cyfrowej fotografii zakupiono do wszystkich komputerów profesjonalne oprogramowanie Adobe Creative Suite 4 Design Standard.
Życzymy wszystkim udanej pracy na nowym sprzęcie.
bssu.edu.pl31 MAJA WYCIECZKA SŁUCHACZY DO STRAMBERK W CZECHACH
17-05-2009

Na niedzielę 31 maja 2009 r. zaplanowana jest wycieczka wszystkich słuchaczy do malowniczego czeskego miasteczka Stramberk. Ze względu na swój urok miejsce to nazywane jest czeskim Betlejem.
Aby maksymalnie obniżyć koszty wyjazd organizujemy tak, że słuchacze posiadający samochody zabierają koleżanki i kolegów - pasażerowie płacą właścicielom samochodów po 20 zł za paliwo. Wyżywienie również we własnym zakresie - należy zabrać min. 300 koron czeskich.
Zbiórka o 7:00 rano na Placu Wolności (przed siedzibą szkoły). Powrót wieczorem. Odległość z Bielska-Białej do Stramberk to ok. 100 km.
Kierowcom przypominamy, że w Czechach obowiązuje posiadanie w samochodzie (nie w bagażniku) kamizelki odblaskowej i kompletu zapasowych żarówek. Podajemy link do strony internetowej miasteczka: http://www.stramberk.cz/historie/?akce=cz/pamatky
Serdecznie zapraszamy.
bssu.edu.pl20 MAJA PREZENACJA MULTIMEDIALNA FOTOGRAFÓW W MDK WŁÓKNIARZY
17-05-2009

Słuchacze czwartego semestru fotografii zapraszają na pokaz swoich prac multimedialnych - slajdowisk i filmów, który odbędzie się w Domu Kultury Włókniarza w Bielsku-Białej, ul. 1 Maja 12 dnia 20 maja br. o godz. 18:00. (środa).
Niektóre z tych filmów znaleźć można na stronach internetowych szkoły oraz w YouTube. Prace naszych słuchaczy opublikowane na tym popularnym portalu oglądało już blisko 16 tysięcy internautów z całego świata.
bssu.edu.plZAPROSZENIE NA IV PRZEGLĄD POTRFOLIO W KRAKOWIE
09-05-2009

W ramach Miesiąca Fotografii w Krakowie, 16 maja odbędzie się kolejny przegląd fotograficznych portfolio. Zaproszenie otrzymali rownież młodzi fotografowie Beskidzkich Szkół Sztuki Użytkowej.
Przegląd portfolio jest ciekawym projektem, który umożliwia poddanie swoich zdjęć profesjonalistom. W tym roku oprócz fotografów z Polski, oceny prac przeprowadzać będą goście z Grecji, Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii.
Rejestracja uczestników do 10 maja na stronie: www.photomonth.com/festival_2009/przeglad_portfolioAKTUALNE KURSY I SZKOLENIA W NASZYCH SZKOŁACH
09-05-2009

Przypominam słuchaczkom Kosmetyki o najbliższych szkoleniach:
- 16.05.2009 r. (sobota) od 9:00 - zdobnictwo żelem i akrylem oraz tatuaż
brokatowy (sem. II zaoczny i wieczorowy)
- 18.05.2009 r. (poniedziałek) 4 godzinne szkolenie z przedłużania rzęs
(sem. II wieczorowy)
- 30.05.2009 r. (sobota) - szkolenie firmy Kryolan (sem. II zaoczny)

Dla wszystkich zainteresowanych przypominam również o rozpoczęciu kolejnych kursów zawodowych:

- 11 maj - kolejna edycja kursu fotografii
- 25 maj - kurs komputerowego projektowania wnętrz 3D programem
ArchiCAD 12
- 7 czerwiec - kurs stylizacji, wizażu i makijażu z elementami
charakteryzacji scenicznej

Nasze kursy zawodowe przeznaczone są zarówno dla osób spoza szkoły jak
i naszych słuchaczy którym przysługują zniżki w opłatach.
Więcej o kursach na stronie szkoły w linku "Kursy"
www.bssu.edu.plZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ FOTOGRAFII "KOLORY EUROPY"
25-04-2009

Miło nam poinformować o zaproszeniu na wystawę fotografii w zaprzyjaźnionej Galerii Spojrzenia Wybrane w Miejskim Domu Kultury w Lipniku ul. Podgórna 29.
Prezentowane będą fotografie Maćka Duczyńskiego "Kolory Europy" - wystawa trwać będzie od 4 do 31 maja 2009 r.
Zapraszamy !!18 KWIETNIA KOLEJNY PLENER FOTOGRAFÓW BSSU
17-04-2009

W dniu 18 kwietnia 2009 r. słuchacze fotografii wyjeżdżają na kolejny plener
fotograficzny. Tym razem ich celem jest Kalwaria i Lanckorona. Liczymy na piękną
pogodę i dużo udanych zdjęć.
www.bssu.edu.plWYSTAWA FOTOGRAFII STUDENTÓW BSSU W BIELSKIM TESCO
04-04-2009

Od 4 kwietnia 2009 r. prace naszych fotografów z semestru czwartego można oglądać w pasażu handlowym TESCO w Bielsku-Białej. Jest to cykl "Industry Monumental."
Przedświąteczny ruch sprawia że każdego dnia fotografie oglądać będzie kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Hypermarket (a więc również wystawa) jest czynny przez całą dobę.
bssu.edu.pl3 KWIETNIA WERNISAŻ WYSTAWY FOTO "ZADYMKA 2009"
31-03-2009

W imieniu autorów zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej "Zadymka 2009", który odbędzie się w Galerii Spojrzenia wybrane w Domu Kultury w Lipniku 3 kwietnia o godzinie 18:00.
Zdjęcia wykonane podczas tegorocznej Zadymki jazzowej w Bielsku-Białej zaprezentują Barbara Adamek (absolwentka fotografii Beskidzkich Szkół Sztuki Użytkowej), Urszula Kóska i Adrian Błachut. Dom Kultury w Lipniku znajduje się przy ul. Podórnej 29.FINISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ "INDUSTRY MONUMENTAL"
31-03-2009

28 marca 2009 r. o godz. 17:00 odbył się finisaż wystawy fotograficznej studentów BSSU w Domu Kultury w Lipniku. Tematem przewodnim fotografii cyklu "Industry Monumental" były wnętrza starych, zruinowanych zwykle obiektów przemysłowych Polski i Niemiec.
W "Fotogalerii z życia szkoły" prezentujemy część wystawionych fotografii a także zdjęcia z imprezy
bssu.edu.plSTUDENT FOTOGRAFII GABRIEL POSKIER NAGRODZONY W KONKURSIE FOTO
19-03-2009

Rozstrzygnięto bielski konkurs internetowy fotografii. Trzecie miejsce przyznano Gabrielowi Poskierowi z BSSU za pracę "Let as go"
Nagrody dla laureata to m.in. plecak sportowy, dwa karnety na tor saneczkowy, wejściówka do klubu Klimat (na pół roku) i karnet na zabiegi w Studio Urody.
Serdecznie gratulujemy !!!
bssu.edu.plWYSTAWA KATARZYNY KORUS ZAINSPIROWANA PRACAMI STUDENTÓW BSSU
16-03-2009

11 marca odbył się wernisaż prac Pani Kasi Korus dla których inspiracja i podstawą były fotografie wykonane przez studentów Beskidzkkich Szkół Sztuki Użytkowej. Wykorzystane fotografie zostały wykonane przy okazji realizacji prac na wystawę pt. Industry Monumental, w niemieckiej miejscowości Forst. Piotr Nowak, Sebastian Szemik, Grzegorz Słowiński, Janusz Malik oraz Michał Uglorz wykonali sesje zdjęciowe kobiet w sceneriach industrialnych. Pani Katarzyna wybrała zdjęcia Sebastiana, Grzegorza oraz Janusza, zostały one przeniesione na wydruki wielkoformatowe, a następnie pani Kasia stworzyła z nich dzieła sztuki. Wystawa nosi tytuł „ Czerwony, niebieski, biały” można ją oglądać w domu kultury w Łaziskach Górnych. Foto: "Fotogalera z życia szkoły""TAK NAM SIE USIADŁO" - NOWY FILM LESZKA BUZDEREWICZA
13-03-2009

Miło nam poinformować o premierze nowego filmu Leszka Buzderewicza - absolwenta fotografii naszej szkoły. Jako operator 19 marca skonfrontuje swoje etiudy (w tym film dyplomowy) z wymagającymi widzami Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach; tam też będzie miała miejsce premiera "Tak nam się usiadło".
Zob. również: Fotogaleria z życia szkoły i E-learning (Aktualności)WYSTAWA FOTOGRAFII SLUCHACZY BSSU - DOM KULTURY W LIPNIKU
02-03-2009

Fotografie słuchaczy ostatniego semestru zostały zaprezentowane na wystawie w Domu Kultury w Lipniku. Tematem przewodnim jest Industry Monumental. Zapraszamy na uroczysty finisaż tej interesującej wystawy 28 marca.
W "Fotogalerii z zycia szkoły" prezentujemy część wystawionych fotografii.
bssu.edu.plKOLEJNE SZKOLENIA FIRMY "JADWIGA" DLA KOSMETYCZEK
21-02-2009

Słuchaczki pierwszego roku Kosmetyki (obecnie 2 semestr)będą uczestniczyć w kolejnych szkoleniach przeprowadzonych przez producenta kosmetyków Jadwiga. Szkolenia odbęda się 21 lutego od godz. 9:00 dla grupy zaocznej, 2 marca od godz.16:40 dla grupy wieczorowej. Zakres szkolenia obejmuje kwasy owocowe, peeling ziołowy, Seipan + wszystkie produkty firmy do zabiegów na twarz. Bardzo cenimy sobie współpracę z producentami kosmetyków i metriałów używanych w pracowni kosmetycznej. Profesjonalne szkolenia prowadzone w szkole przez te firmy wzbogacają doświadczenia przyszłych kosmetyczek
bssu.edu.pl19 LUTY 2009 - WYKŁAD O PRAWACH AUTORSKICH
17-02-2009

Zapraszamy na wykład o prawach autorskich połączony z panelem dyskusyjnym, który poprowadzi dr Marek Bukowski z Instytutu Prawa Własności Intelektualnej w Krakowie. Będzie to zarazem pierwsze spotkanie inicjujące powstanie grupy Kręgu Przyjaciół Sztuki. Program ten zaplanowano jako cykl spotkań i wykładów historyków sztuki, estetyków, filozofów, artystów, fotografików, architeków, specjalistów od praw autorskich itp.
Ten interesujący wykład odbędzie się 19 lutego 2009 r. o godz. 18:00 w Galerii Bielskiej BWA, ul. 3 Maja 11
bssu.edu.plROZPOCZĄŁ SIĘ KOLEJNY KURS FOTOGRAFII W BSSU
17-02-2009

W poniedzialek 16 lutego rozpoczął sie kolejny w tym roku szkolnym praktyczny kurs fotografii w Beskidzkich Szkołach Sztuki Użytkowej. Program kursu obejmuje podstawy fotografii, kompozycji obrazu a także cyfrowe przetwarzanie zdjęć.
Następna edycja kursu jest planowana na 11 maj 2009.
bssu.edu.plZAPROSZENIE FOTOGRAFÓW BSSU DO WSPÓŁPRACY Z PRZEGLĄDEM LIGOWYM
15-02-2009

Serwis sportowy www.PrzegladLigowy.pl oferuje odbycie praktyk fotograficznych w dziale siatkówka.
Oferuje legitymację dziennikarską oraz akredytację FOTO na mecze drużyny siatkarskiej BKS ALUPROF Bielsko-Biała. W zamian oczekuje foto relacji na minimum 30 zdjęć z każdego meczu. Zainteresowanych słuchaczy prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.
bssu.edu.plPLENER FOTOGRAFICZNY W BOŚNI, HERCEGOWINIE I CHORWACJI - MAJ 2009
09-02-2009

Zapraszamy słuchaczy wszystkich kierunków do interesującego wyjazdu.
Dla fotografów będzie to interesujący plener, dla pozostałych ciekawa wycieczka.
Szczegółowy program wyjazdu zamieszczono na platformie e-learningowej Moodle. Zobaczymy m.in Medjugorie, Mostar i malowniczy Dubrownik
Zapisy w sekretariacie szkoły.
bssu.edu.plZAPROSZENIE NA I FESTIWAL FOTOGRAFII MŁODYCH W JAROSŁAWIU
04-02-2009

Otrzymaliśmy zaproszenie na I Międzynarodowy Festiwal Fotografii Młodych. Odbędzie się on w dniach 7-9 sierpnia 2009 r. w Jarosławiu. Mimo, że do sierpnia zostało jeszcze kilka miesięcy rozpoczęto już intensywne przygotowania do tego wydarzenia. Ogłoszono też konkurs na wystawy fotograficzne.
Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatorów:
http://www.ffm.fotojaroslaw.pl/WYSTAWA FOTOGRAFII JOANNY KLIMCZAK I KATARZYNY HEBDY
26-01-2009

Wszystkich odwiedzających naszą szkołę zapraszamy do zapoznania się z fotografiami naszych młodych nauczycieli fotografii które zostały wystawione w hallu szkoły. Katarzyna Hebda i Joanna Klimczak prezentuję ciekawe prace o różnej tematyce.

Jednocześnie na parterze kamienicy przy Pl. Wolności 10 gdzie mieści sie szkoła, można zobaczyć fotografie słuchaczy Beskidzkich Szkół Sztuki Użytkowej.
bssu.edu.pl23 LUTEGO WYJAZD DO INSTYTUTU PIĘKNA I HARMONII
14-01-2009

W poniedziałek 23 lutego 2009 r. zapraszamy wszystkie grupy kierunku Kosmetyka na szkolenie do Instytutu Piękna i Harmonii w Hotelu Business & SPA Farmona w Krakowie.
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona jest producentem znakomitych kosmetyków tworzonych według najnowszych osiągnięć i odkryć nowoczesnej dermatologii i kosmetologii z zastosowaniem wyjątkowo korzystnych dla zachowania urody składników naturalnych.
Oferta LKN Farmona obejmuje blisko 200 dermokosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów; w ostatnich latach Firma poszerzyła rynki zbytu o profesjonalne kosmetyki przeznaczone do gabinetów kosmetycznych, oferując komplementarny program zabiegów kosmetycznych dla każdego typu skóry, oparty na autorskich egzotycznych masażach wykonywanych przez specjalistów z Indonezji i innych odległych miejsc.
Jest to miejsce w którym nasze słuchaczki mogą odbywać praktyki zawodowe w zakresie kosmetyki i SPA.

Uczestniczki przejdą pełne szkolenie produktowe potwierdzone certyfikatem i zwiedzanie SPA. Przewidziano catering oraz obiad.
Wyjazd autobusem o godz. 7:30, powrót w godzinach popołudniowych. Należy pilnie wpisać się na listę uczestników w sekretariacie szkoły

Strona Farmony oraz Instytutu Piękna i Harmonii: www.farmona.pl15-19 CZERWCA EGZAMINY O.K.E. POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE
14-01-2009

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała terminy tegorocznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Dotyczy to kierunków: Fototechnik i Technik usług kosmetycznych.
Etap pisemny egzaminu odbędzie się 15 czerwca 2009 r. (poniedziałek) o godz. 12:00. Etap praktyczny egzaminu odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2009 r.
Dalsze szczegóły podamy niezwłocznie po kolejnych komunikatach CKE, najprawdopodobniej jednak egzamin praktyczny dla kosmetyki odbędzie się 16 czerwca od 9:00, natomiast egzamin praktyczny dla fotografii podzielony będzie na kilka grup - pierwsza z nich rozpocznie egzamin praktyczny również 16 czerwca o godzinie 9:00, następna grupa od 15:00 tego samego dnia.
www.bssu.edu.pl11 STYCZNIA - PLENER W OBIEKTACH KOPALNI STASZIC
10-01-2009

11 stycznia 2009 r. słuchacze pierwszego semestru kierunku "Fotografia artystyczna i użytkowa" wyjeżdząją na plener. Celem wyjazdu jest kopalnia węgla kamiennego Staszic na Giszowcu w Katowicach.
Mamy nadzieję że powstaną interesujące fotografie - wkrótce zamieścimy je w naszej Fotogalerii.
www.bssu.edu.plZAPROSZENIE NA PLENER FOTOGRAFICZNY PORONIN 2009
10-01-2009

Otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w plenerze fotograficznym Poronin 2009 w dniach 30 styczeń - 1 luty. Organizatorem jest artysta fotografik Mieczysław Wielomski. Zainteresowanych prosimy o indywidualny kontakt z oranizatorem: http://wielomski.pl/7php/index.php
www.bssu.edu.pl